DREVOS OBALY s.r.o. - vyrábíme ze dřeva

Naše malá firma sídlí v obci Hnojice v okrese Olomouc, přibližně ve středu mezi městy Olomouc, Šternberk, Uničov a Litovel. Od r.1995 vyrábíme dřevěné obaly, t.j. bedny, palety, transportní základny pod stroje, podlážky, ale i zajišťovací a prokladové materiály ap.Vlastní pila nám umožňuje operativní přípravu materiálu pro bednárenskou výrobu.

Specializujeme se převážně na kusovou a malosériovou výrobu dřevěných beden a atypických palet. Denní kapacita výroby palet je cca 200 ks, dle složitosti výrobku.

V katalogu výrobků je několik fotografiíí našich realizací.

Běžně vyrábíme a máme skladem palety EUR i palety prosté 1200x800 mm, ohradové palety, paletové nástavce a vysušené a tepelně ošetřené řezivo pro zakázkovou výrobu.

V říjnu 2004 jsme také dokončili stavbu nové, moderní sušárny s plně automatickým provozem, která nám umožňuje nejen vysoušení řeziva, ale  také provádění tepelného ošetření dle ISPM No.15, znamé též, dle značení na výrobcích jako IPPC, pro které je sušárna certifikována a které je potřeba při exportu dřevěných obalů mimo EU a zejména do zámoří.

Mezi naše stálé zákazníky patří již řadu let významné české i zahraniční společnosti.

Podrobnější informace Vám rádi sdělíme na telefonním čísle, které najdete v sekci Kontakt. Můžete se na nás obrátit i prostřednictvím elektronické pošty (drevos@drevos.cz). Zdarma Vám provedeme kalkulaci požadovaného výrobku v nejkratším možném termínu.

Zboží dodáváme vždy přesně v dohodnutém termínu a kvalitě.

 

ČERPÁNÍ DOTACÍ Z EU

 

Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.